Szybki kontakt:
42 25 03 124

Aktualności z 2016 roku

mar 31
Nowe narzędzie do ploterów stołowych Summa - Nóż rotacyjny do tekstyliówczytaj więcej »

Narzędzie do tekstyliów

Moduł rotacyjny przeznaczony do ploterów Summa serii F jest napędzany przez silnik elektryczny i może ciąć wszystkie rodzaje cienkich materiałów ze szczególnym uwzględnieniem tekstyliów.

mar 02
Targi Rema Days 2016czytaj więcej »

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbyły się w dniach 16-18 lutego br. w Nadarzynie pod Warszawą,firma AGRAF zaprosiła swoich gości do wspólnego odkrywania możliwości, jakie dają nowoczesne urządzenia do druku, cięcia i skanowania.

Jako dystrybutor ploterów tnących firmy Summa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, jak co roku umożliwiliśmy zwiedzającym zapoznanie się z pełną ofertą urządzeń tnących tego producenta, prezentując plotery rolkowe serii Summacut, S2 Class oraz ploter stołowy Summa F1612. Ogromnym zainteresowaniem naszych gości cieszyły się także laserowe plotery tnące i grawerujące firmy Hartweg, oraz drukarka Eagle UV. Na naszym stoisku nie mogło także zabraknąć najwyższej jakości skanerów firmy Colortrac i zaprezentowanego po raz pierwszy w Polsce przenośnego skanera tego producenta – modelu SmartLF Scan! Dziękujemy za przybycie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z nami.

lut 10
remadays2016czytaj więcej »

Producenci:

summa
Canon
Colortrack
Direct Color Systems
Image Access

Formularz kontaktowy:

Proszę wybrać temat.
Proszę podać swoje imię.
Podane imię jest za krótkie.
Proszę podać swój email.
Adres email jest zbyt krótki.
Adres email jest nieprawidłowy.
Wyślij